Večernji list

Pogledajte semafor

Cedevita junior 93:73

Vekić (Hrv) - Nuudi (Est) 6:2, 6:0;

Ajduković (Hrv) - Kolar (Češ) 6:1, 4:6, 6:3 (s obzirom na to da je došao iz kvalifikacija, Ajduković je osigurao napredak od 17 mjesta i dolazak na 304. poziciju ATP liste);

Molčanov/Škugor (Ukr/ Hrv) - Bortolotti/Martos (Ita/Špa) 7:5, 3:6, 10:4. (af) u njegovoj novoj organizaciji, azijskom ONE Championshipu. Soldić je sam otkrio na društvenim mrežama kako je izgledno da će debitirati 3. prosinca. Još uvijek nije poznato tko će mu biti suparnik, ali nedavno je dobio ponudu s borilišta. Nakon što je za samo 57 sekundi brutalno nokautirao Moldavca Iurija Lapicusa, švedski borac Zebaztian Kadestam zvan Bandit prozvao je hrvatskog asa.

Sesvete AP – Konaki-KŽM 4:2, Solin-Cemex – Zagreb 3:3; Mladost – Konaki-KŽM 3.5:0.5, Liburnija – Ericcson Nikola Tesla 4:0

Agrochem Hrast Kobjeglava – Istra 11:11, Biston - Palma 22:0 Uzvratni susreti odigrat će se 8. listopada.

Ria Vojković nastupajući za Pulu postavila je novi hrvatski rekord u brzinskom izbijanju pogodivši 38 boća od 39 izbačaja.

konkurenciji do 9 godina Moris Turković je bio drugi, a Matej Žuti treći. Kod djevojčica do 11 godina Marta Juranić osvojila je treće mjesto ispred Jane Hanjilec. Njih dvije osvojile su broncu u parovima do 11 godina. Kod dječaka u parovima do 11 godina Matko Knezović i Sven Mlinarić uzeli su brončanu medalju. Do 13 godina Maja Pranić osvojila je brončanu medalju

u konkurenciji parova osvojili su brončane medalje na šestom izdanju LINING Zagreba U17.

u Španjolskoj u dvije konkurencije. Najprije je to napravio u mješovitim parovima s Anom Pranić, a zatim je to uspio i u singlu prvog dana natjecanja.